Razem 254 639 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Delikatna, ale niezwykle wymowna róża będąca w każdej kulturze i na całym świecie symbolem miłości. W połączeniu z osobistą dedykacją stworzy oryginalny i wyjątkowy prezent. Ten duży świecznik to idealny prezent dla tej tak wyjątkowej osoby jaką Twoja mama.

Ten piękny świecznik Róża 3D Kwiat Miłości będzie ozdobą każdego mieszkania. Wygrawerowana wewnątrz niego róża z biegiem lat nie straci swojego powabu, a uwiecznione obok niej słowa miłości i uznania będą wzruszać tak samo głęboko jak pierwszego dnia.

Ten prezent to idealny wybór na tak wyjątkową okazję, jaką jest Dzień Matki!

Jak zamówić ten wspaniały świecznik Róża 3D Kwiat Miłości?

Świecznik Róża 3D Kwiat Miłości dostępny jest w naszym sklepie w cenie 273 zł https://www.krysztaly3d.pl/prezent/roza_3D_kwiat_milosci_oryginalny_prezent

Odwiedzając powyższy link przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie będziesz mógł zamówić wybrany przez siebie świecznik.

Zazwyczaj na wykonanie statuetki potrzebujemy 2 lub 3 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, dla przesyłki pocztowej wynosi 3 dni robocze.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.03.2015 12:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 397739
Rubryka ogłoszenia: Prezenty, podarunki
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Piękna Róża 3D jako prezent z okazji Dnia Matki! - Zdjęcie nr 1Piękna Róża 3D jako prezent z okazji Dnia Matki! - Zdjęcie nr 2Piękna Róża 3D jako prezent z okazji Dnia Matki! - Zdjęcie nr 3Piękna Róża 3D jako prezent z okazji Dnia Matki! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krysztaly3D
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48531447551
Telefon 2: +48857341324
Web: www.krysztaly3d.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Krysztaly3D
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Prezenty, podarunki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)