Razem 250 535 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dwa przytulone do siebie serduszka to piękny symbol miłości łączącej dwoje zakochanych. Zawiera się w nim to wszystko, co sprawia, że każdy dzień spędzony z ukochaną osobą jest tak wyjątkowy.

Dodatkowej magii płonącym w Waszych sercach uczuciom dodadzą już niedługo Walentynki. Z tej okazji podaruj Najdroższej kryształ 3D ze ślicznym wzorem Dwóch Serc!

Wpisana przez Ciebie osobista dedykacja zostanie uwieczniona pod tą nastrojową kompozycją. Podaruj jej ten prezent, a sprawisz, że ten wyjątkowy dzień zyska niezapomniany posmak romantyzmu i na lata zostanie w Waszej pamięci!

Jak zamówić tą wspaniałą statuetkę Dwóch Serc 3D?

Statuetka Dwóch Serc 3D dostępna jest w naszym sklepie za 89 zł.

Odwiedzając link https://www.krysztaly3d.pl/prezent/dwa_serca_statuetka_dla_ukochanej przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie będziesz mógł zamówić ten wyjątkowy upominek.

Zazwyczaj na wykonanie kryształu 3D potrzebujemy 2 lub 3 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, dla przesyłki pocztowej wynosi 3 dni robocze.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 20.01.2015 00:49
Cena: 89 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384635
Rubryka ogłoszenia: Prezenty, podarunki
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kryształ 3D z motywem Dwóch Serc w prezencie na Walentynki. - Zdjęcie nr 1Kryształ 3D z motywem Dwóch Serc w prezencie na Walentynki. - Zdjęcie nr 2Kryształ 3D z motywem Dwóch Serc w prezencie na Walentynki. - Zdjęcie nr 3Kryształ 3D z motywem Dwóch Serc w prezencie na Walentynki. - Zdjęcie nr 4Kryształ 3D z motywem Dwóch Serc w prezencie na Walentynki. - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krysztaly3D
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48531447551
Telefon 2: +48857341324
Web: www.krysztaly3d.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Krysztaly3D
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Prezenty, podarunki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)