Razem 252 953 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Sklep internetowy Engrave.pl daje możliwość zamawiania różnych zestawów ozdobnych nieśmiertelników. W szerokiej ofercie też zawieszki, adresówki oraz identyfikatory dla zwierzaków. Prócz gotowych kompletów, Engrave.pl wybija nieśmiertelniki z wybranym przez Państwa tekstem. Uwaga nowość - jako jedyni w Polsce wybijamy dog tagi z polskimi ogonkami. Świadczy to, że mogą Państwo zamówić każdy tekst oraz wybić go na blaszce.

Oryginalne nieśmiertelniki rewelacyjnie sprawdzą się jako wytworne naszyjniki dla kobiet i mężczyzn, jako breloki do kluczy, zawieszki do portfeli lub ewentualnie adresówki dla zwierząt. Zauważalna swoboda wybijania tekstów, wiele komponentów, a to wszystko w niskiej cenie. Oferujemy zakup hurtowy oraz detaliczny.

Współpracujemy też z przedsiębiorstwami i agencjami eventowymi, wybijając wojskowe nieśmiertelniki firmowe. Zapewniamy też szansę kupna pojedynczych komponentów, inaczej silencerów wyciszających, blaszek, łańcuszków kulkowych i kółek do breloków - wszystko to w zaskakująco niskiej cenie.

Nasz sklep sprzedaje wyłącznie oryginalne komponenty oraz wyłącznie na nich wybijamy wybrane wpisy. Oryginalne nieśmiertelniki stylizowane są na blaszki US Army. Stamtąd pochodzi maszyna, na jakiej wybijamy tagi oraz wszelkie komponenty. Jeżeli wyszukują Państwo oryginalnych nieśmiertelników - Engrave.pl to wyjątkowe słuszne miejsce. Zapraszamy!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 13.11.2014 19:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 369072
Rubryka ogłoszenia: Prezenty, podarunki
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Dog tagi z własnym tekstem - wyłącznie na Engrave.pl - Zdjęcie nr 1Dog tagi z własnym tekstem - wyłącznie na Engrave.pl - Zdjęcie nr 2Dog tagi z własnym tekstem - wyłącznie na Engrave.pl - Zdjęcie nr 3Dog tagi z własnym tekstem - wyłącznie na Engrave.pl - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Damian Grądzki
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: engrave.pl/produkt/kolka-breloki-niesmiertelnikow/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Damian Grądzki
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Prezenty, podarunki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)