Razem 252 590 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
04.01.2016 11:37

Zdrowie nie jest powszechne i zawsze potrzebuje opieki zdrowotnej. Efektywne zarządzanie własnym zdrowiem oznacza zwrócenie uwagi właśnie na nie, zanim problemy zdrowotne się pojawią. Żyjemy w czasach, w których niestety są one bardzo częste: jeżeli nie zabasz o swoje zdrowie, to nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. OKG ma rozwiązanie, które pomaga na co dzień wzmocnić Twoje zdrowie z rzadkich i unikalnych produktów wykonanych z czystej natury i naturalnego wpływu na organizm.

Zapisz się na OKG i za tylko 27,5 PLN. Uzyskasz znaczne zniżki na produkty (różnica pomiędzy cenami detalicznymi a cenami hurtowymi netto wynosi 35-40%!).

Obserwuj swój organizm, bo w zdrowym ciele jest zdrowy duch i zdrowy człowiek ma tysiące pragnień, chory tylko jedno - aby być zdrowym!

Nie znam lepszej inwestycji niż w zdrowie.

Zainteresowanych proszę o kontakt, doradzam wybór produktów!

MOJE DOŚWIADCZENIE: Produkty OKG używam zapobiegawczo od jesieni 2012 roku i wypróbowałem je wszystkie.

Lata 2009 - 2011 były dla mnie jak na mój gust medycznie niezwykle trudne, związane z nieprzyjemnymi badaniami i wizytami u lekarzy. Paciorkowca, zapalenie przełyku i ropień skórny tzw. czyraka miałem już w bardzo zaawansowanym stadium.

Jesienią 2012 roku i wiosną 2013, kilka razy prawie zachorowałem na grypę, ale na szczęście udało mi się tego uniknąć (wprzeciwieństwie do większości moich kolegów, gdzie ja zawsze pracowałem w zimie przy temperaturze -10 ° C w śnieżycy). Od wiosny 2013 roku nie miałem nawet cienia grypy. Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że poznałem produkty OKG!

Ing. Tomáš Mervart, niezależny partner OKG (03-009631).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.01.2016 11:37
Cena: 28 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 320212
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe ogłoszenia
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 1PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 2PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 3PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 4PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 5PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 6PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 7PRODUKTY, które pomagają - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Tomáš Mervart
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Tomáš Mervart
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe ogłoszenia
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)