Razem 254 632 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

SZANOWNI PAŃSTWO

Nazywam się Grzegorz Nawrocki i jestem podopiecznym fundacji AVALON. 10 grudnia 2017 roku skończyłem 35 lat. Byłem kierowcą samochodu ciężarowego i czerpałem z życia to, co najlepsze. Beztroskość skończyła się 21 stycznia 2015 roku. Tego felernego dnia uległem poważnemu wypadkowi (upadek z niewielkiej wysokości), a moje życie przewróciło się do góry nogami i zmieniło w ciągłą walkę o samodzielność. Staciłem swoją niezależność i zostałem skazany każdy dzień spędzać na wózku inwalidzkim.

Po wypadku w szpitalu okazało się, że mam połamany kręgosłup na wysokości C7-Th1 i wymagam natychmiastowej operacji w Konstancinie Jeziormej. Operacja się udała. Kręgosłup został poskładany i dodatkowo usztywniony specjalnymi płytkami. Niestety diagnoza, którą postawił lekarz wywołała u mnie przerażenie w oczach. USZKODZONY RDZEŃ KRĘGOWY I PORAŻENIE CZTEROKOŃCZYNOWE (tetraplegia).

Mój świat legł w gruzach, bo moje całe dotychczasowe życie drastycznie się zmieniło. Było duużo wylanych łez, lęk o to, co będzie dalej i pytanie "DLACZEGO MNIE TO SPOTKAŁO"? Czy jakbym tego dnia został w domu, to uniknął bym tego nieszczęścia?

Bezsilność wobec postawionej diagnozy mnie wykańcza, ale walczę! Wierzę, że przyjdzie taki dzień, w którym te wszystkie ciężkie dni pójdą w zapomnienie. Być może dzięki waszej pomocy w końcu będzie mnie stać na prywatną, specjalistyczną rehabilitację, dzięki której wstanę z wózka i nauczę się od nowa sztuki chodzenia.

WIARA CZYNI CUDA!!!

O niczym innym nie marzę, jak o tym, że jeszcze będę sprawny lub na początek bardziej samodzielny.

Proszę, nie bądź obojętny i pomóż mi przekazując swój 1% podatku z rozliczeń skarbowych lub wpłacając darowiznę. Pamiętajcie, że dobro zawsze do nas wraca. Może kiedyś TY będziesz potrzebował(a) jakiejkolwiek pomocy i ją otrzymasz od dobrych ludzi, którym los innych nie jest obojętny.

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby mnie wesprzeć, może to uczynić w bardzo prosty sposób. Rozliczając się z fiskusem w swojej deklaracji podatkowej, wypełnij rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO" (OPP). W tej rubryce wpisz następujące dane:

• Numer KRS: 0000 27 08 09

• W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE "cel szczegółowy 1%" należy wpisać: NAWROCKI 4925 (ten dopisek jest bardzo ważny).

Można również przekazać darowiznę.

FUNDACJA AVALON

Numer subkonta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Tytuł wpłaty - NAWROCKI 4925 (tytuł wpłaty jest bardzo ważny).

Wyślij charytatywnego SMS-a o treści POMOC 4925 na numer 75 165. Koszt to jedynie 6.15 zł. (brutto)

Wszystkie środki finansowe zbierane są wyłącznie poprzez fundację AVALON, dlatego macie państwo pewność, że przekazane pieniądze trafią na moją rehabilitację i dalsze leczenie.

Zapraszam na stronę na facebooku:

OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA REHABILITACJĘ

Link do strony: https://www.facebook.com/Og%C3%B3lnopolska-zbi%C3%B3rka-pieni%C4%99dzy-na-rehabilitacj%C4%99-742064905932083/

Link do mojego profilu w fundacji AVALON:

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/grzegorz_nawrocki

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jestem i zawsze będę niezmiernie ogromnie bardzo wdzięczny dla Państwa. Z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękuję, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Moją ogromną wdzięczność wyrażam w modlitwie, prosząc Miłosiernego Pana, by darzył Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz DAR SERCA dla mojej skromnej osoby.

Kontakt: grzegorznawrocki11@wp.pl

UDOSTĘPNIJ DALEJ - TO PRZECIEŻ NIC NIE KOSZTUJE.

GRZEGORZ NAWROCKI

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.08.2018 18:52
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 593831
Rubryka ogłoszenia: Oddam, cel charytatywny
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Mam uszkodzony rdzeń kręgowy - proszę o wsparcie - Zdjęcie nr 1Mam uszkodzony rdzeń kręgowy - proszę o wsparcie - Zdjęcie nr 2Mam uszkodzony rdzeń kręgowy - proszę o wsparcie - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grzegorz Nawrocki
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Grzegorz Nawrocki
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Oddam, cel charytatywny
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)