Razem 303 548 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Ten list jest wołaniem o pomoc – z nadzieją, że uda mi się zabrać odpowiednią kwotę na leczenie.Zwracam się do Państwa z bardzo gorącą , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie. mam 52 lata, w lipcu 2019 roku wykryto u mnie raka jelita grubego żal, rozgoryczenie, wściekłośćDla mnie był to szok, wstrząs i niedowier ... więcej »
05.01.2020 17:20
Z

Dobre Serca

Witam Moja historia nie różni się od innych. Jestem samotną pracującą mamą wychowującą trzech synów. Opowiem trochę o swoim życiu , jedyne co w nim mi wyszło to moje dzieci. Urodziłam się w rodzinie pijącej. W wieku 18 lat byłam już osobą bezdomną tułającą się ale nie pijącą z resztą do dziś jestem wrogiem alkoholu. Ale żeby było zabawnie zawsze trafiałam na pijaków taki już mój los. Po 7 latach tułaczki otrzymałam mieszkanie z miasta to był najszczęśli ... więcej »
Telewizor jest w pełni sprawny,jest w bardzo dobrym stanie, ma też płaski kineskop, w zamian chce tylko paczkę chusteczek pampers fresh. Kilka zdjęć umieściłam tutaj jeśli jest ktoś zainteresowany: http://triabicia.com/vB0
Chnelles und zuverlässiges Kreditangebot innerhalb von 48 - Zdjęcia do ogłoszenia
Guter Abend Ich möchte Sie informieren, wenn Sie einen Kredit benötigen............ um die Sackgasse zu durchbrechen oder für Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse, Bitte kontaktieren Sie diese E-Mail: und senden Sie Ihre Anfrage innerhalb von 72 Stunden zu befriedigen. Ich gebe dieses Darlehen mit einer Verzinsung von 3%. . Diese Angebote reichen jedoch ... więcej »
17.10.2019 21:21
Cena: 33 Zł.
O

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz.

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywam się Silvia Liso -.Martynika i ja mieszkamy we Francji. Cierpię na poważną chorobę. Tym, który skazuje mnie na pewną śmierć, jest rak krtani i ja ma w sumie 300 000 euro. Chciałbym przekazać darowiznę na rzecz wiarygodnej i uczciwej osoby, aby mogła z niej skorzystać. Jestem właścicielem firmy zajmującej się importem czerwonej ropy naftowej we Fran ... więcej »
17.10.2019 21:20
Cena: 33 Zł.
O

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywam się Silvia Liso -.Martynika i ja mieszkamy we Francji. Cierpię na poważną chorobę Tym, który skazuje mnie na pewną śmierć, jest rak krtani i ja ma w sumie 300 000 euro. Chciałbym przekazać darowiznę na rzecz wiarygodnej i uczciwej osoby, aby mogła z niej skorzystać. Jestem właścicielem firmy zajmującej się importem czerwonej ropy naftowej we Franc ... więcej »
Jeżeli szukasz do swojego domu naturalnych świec zapachowych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy WooW. Jest to mała manufaktura produkująca ekologiczne świece zapachowe. Założona została w 2017 roku i zawsze miała przed sobą tylko jeden cel, produkcję w 100% zgodną z naturą. Wszystkie oferowane przez manufakturę WooW świece są ekologiczne i wykonywane są z wosku sojowego pozyskiwanego w sposób naturalny. Firma od początku swojego istnienia stawia na ja ... więcej »
09.09.2019 19:34
Cena: 100 Zł.
O

Oferuj szybkie i niezawodne pożyczki finansowe

Oferuj szybkie i niezawodne pożyczki finansowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Udzielam pożyczek wszystkim ludziom, którzy mogą spłacić, jeśli poczują potrzebę lub problem z pieniędzmi. Jestem gotów udzielić ci pożyczki. NB: Formalnie zakazuję oszustów i nie mówię poważnie. Wzajemna pomoc jest kluczem do najlepszych pozdrowienia w życiu contact@crediti-rapidi.com
08.09.2019 05:07
Cena: 5 000 Zł.
O

Dla wszystkich twoich

Dla wszystkich twoich - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla wszystkich twoich potrzeb e-mail kredytu : fernadealix@gmail.com Jestem osoba, która oferuje pożyczki na międzynarodowym poziomie. Mając kapitał, który będzie używany do udzielania krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek między osobami prywatnymi w zakresie od 1000 ? na temat 2.500.000 ? dla wszystkich poważnych ludzi, znajdujących się w rzecz ... więcej »
Oferty pożyczek od niektórych poważnych do zdolnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem szczególnym międzynarodowym systemem finansowym w banku, biorę twój adres e-mail, aby poinformować cię, że udzielam dotacji osobom o oprocentowaniu 2% Desprets przez pewien okres czasu od 2000 do 9 milionów euro Twoja płatność za chois.De rozpoczyna się pięć miesięcy po przekazaniu na twoje konto bankowe i odbywa się za pośrednictwem mensualité
REKLAMA
REKLAMA
Zwłaszcza w walce z ubóstwem i wykluczeniem finansowym - Zdjęcia do ogłoszenia
  Oferujemy online. - Pożyczki komercyjne - Pożyczki osobiste - Pożyczka na zakup kredytów - Nieruchomość i wszystkie pożyczki od 1000 € do 700.000 € Oferujemy naszym klientom idealny dom oparty na szacunku, uprzejmości i najlepszej obsłudze, mamy ich wymagane kwalifikacje Aby pomóc Ci w twoich projektach, oferujemy pożyczki osobiste, współpracę i organizacj ... więcej »
Finansowanie dostępne dla domu na zakupy, projekty, zadłużen - Zdjęcia do ogłoszenia
Pani i Pan. Finansowanie dostępne dla domu na zakupy, projekty, zadłużenie, potrzeby osobiste lub utworzenie własnej firmy z oprocentowaniem 3% niezależnie od kwoty. E-mail: kredit.credits@gmail.com E-mail: kredit.credits@gmail.com
Wsparcie finansowe dla osób fizycznych 72 - Zdjęcia do ogłoszenia
Wsparcie finansowe dla osób fizycznych Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, nie wahaj się z nami skontaktować. Możemy udzielić pożyczki w różnych formach według stawki ryczałtowej. Mam ważne zasoby finansowe, aby zaspokoić wszystkie twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat finansowania, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: kredit.credi ... więcej »
29.07.2019 12:44
O

Zapewnia darmowy kredyt

Zapewnia darmowy kredyt - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam, jestem specjalną ofertą w atrakcyjnej cenie projektu dla każdego, kto potrzebuje funduszy na osobisty projekt. Oferujemy pożyczkę w wysokości od 1000 EUR do 2 000 000 EUR w bardzo prostych słowach, możemy również inwestować i udzielać pożyczek między firmami wszystkich typów. Nigdy nie znamy swojego celu, a nasze przelewy są dostępne dla kilku osób, k ... więcej »
POŻYCZKI DLA LUDZI POWAŻNA OFERTA - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję pożyczki od 5 000 do 5 000 000 euro, aby spłacić każdemu zainteresowanemu niską stawką 3%. Oto obszary, w których mogę ci pomóc. * Finansowanie Twojej firmy * Pożyczki inwestycyjne * Pożyczka automatyczna * Konsolidacja zadłużenia * Drugi kredyt hipoteczny * Kredyt na wykup * Pożyczki osobiste Jeśli jesteś w stanie spłacić pewnego rodzaju pożyczkę, z ... więcej »
Potrzebujesz małej pożyczki szybko - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, dla każdego, kto potrzebuje pieniędzy w każdej sytuacji, napisz do mnie w celu zaspokojenia swoich osobistych potrzeb. Pożyczam i inwestuję w różnego rodzaju oferty. W swoim wniosku kredytowym podaj mi dokładną kwotę i datę, dzięki czemu mogę podać warunki, obliczenia amortyzacji i dokumenty, które należy złożyć, aby skorzystać z mojej oferty. Moje no ... więcej »
24.07.2019 20:41
Cena: 11 Zł.
O

Ubiegać się o pożyczkę tutaj

Ubiegać się o pożyczkę tutaj - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy potrzebujesz pożyczki, jesteś zadłużony, czy twój bank powiedział „nie”, oferujemy pożyczki osobiste z dobrym planem spłaty do 20 lat z oprocentowaniem 3% rocznie. Nasze oprocentowanie pożyczek od 2000 USD do 2 500 000 USD. Oferujemy kredyty dla osób fizycznych w następujących celach i nie tylko. Pożyczka osobista, ekspansja biznesowa, zakładanie działal ... więcej »
Cała Polska
+480822337
11.07.2019 20:36
O

Oferty pożyczek finansowych

Oferty pożyczek finansowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferty pożyczek finansowych Jestem w szczególności Francuzem. Życie we Francji Pochodzę z tego stanowiska, aby dzielić się z wami oferowaniem moich pożyczek finansowych. Jestem certyfikowanym pożyczkodawcą i od dawna jestem w tej dziedzinie. Zacząłem w tym sektorze pod kierownictwem dyrektorów finansowych. Sektor ten nie pozwala mi na pomoc ludziom w potrzeb ... więcej »
11.07.2019 20:35
O

Oferta pożyczkowa pieniędzy

Oferta pożyczkowa pieniędzy - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferta pożyczkowa pieniędzy Specjalne udzielanie pożyczek osobom fizycznym jest w niebezpieczeństwie, dając im kredyt w wysokości 20 000 do 1 000 000 EUR na świecie i dzieląc się nimi z odsetkami dla wszystkich w przystępnej cenie. Potrzebujesz pożyczki lub dotacji, w której realizujesz swoje projekty, nie wahaj się zadzwonić do moich usług. Złóż pożyczkę i ... więcej »
10.07.2019 14:40
Cena: 6 200 Zł.
O

Witaj Pani i Szanowny Panie

Witaj Pani i Szanowny Panie - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj Pani i Szanowny Panie; Wyobrazam sobie, jestem panem Jacques Chevrier, udzielam pozyczek wszystkim, którzy chca pomocy Finansowy. Jest to pozyczka pomiedzy osoba o bardzo prostych warunkach. Moja oferta wynosi od 2.000,00 euro i 100 000 000 euro. Moje oprocentowanie w okresie kredytowania wynosi 2,20%, a splata jest miesieczna. Jesli jestes zainter ... więcej »
Bolesławiec
+4868120536324
Ogłoszenia 1 do 20 z 237
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)