Razem 311 120 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
14.05.2020 17:45
O

POŻYCZKA BIZNESOWA I INNE

POŻYCZKA BIZNESOWA I INNE Witam Organizacja pozarządowa specjalizująca się w finanse od prawie 10 lat zapewnia fundusze wszystkim potrzebującym bardzo proste warunki. Wiele osób skorzystało już z ich pomocy, więc dlaczego nie ty. Napisz do nich i będą zachwyceni, aby wam służyć Dziękuję
3-POŻYCZKI NA PRYWATNE NIERUCHOMOŚCI DO 10 MLN - Zdjęcia do ogłoszenia
3-Finansujemy przedsiębiorców, rolników, start-upy. Trudne pożyczki bankowe i finansowanie prywatne. Działamy na terenie całego kraju i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od czasu trwania działalności - nawet na początek, niezależnie od historii i zdolności kredytowej oraz innych kryteriów specyficznych dla banków, oceniamy twój biznes - ... więcej »
17.03.2020 08:49
O

Oferta pożyczki

Oferta pożyczki - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam, jestem osobą fizyczną, która jest w stanie udzielać pożyczek w wysokości 2%, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe lub pomóc w realizacji Twoich projektów. Proszę o kontakt, aby dowiedzieć się więcej o warunkach. Mail: falloneurielle@gmail.com
Oferta pożyczki między niektórymi poważnymi - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam właścicieli pożyczek osobistych, zapewniamy do dyspozycji pożyczkę w wysokości 2000 CHF do 10 milionów w bardzo prosty sposób, mamy również udziały i pożyczki między rodzajami. Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowe. Nie znamy twoich zastosowań, a nasze przelewy pochodzą z transakcji bezpieczeństwa bankowego, której może zażądać każdy. Na wszystk ... więcej »
22.02.2020 14:14
Z

Przyjmę

Witam wszystkich. Jestem mamą dwójki córek. Przez operacje córki prywatnie musieliśmy bo na kasę chorych musieliśmy czekać prawie rok. Zadłużyłam się.potem spirala finansowa Na dzień dzisiejszy muszę mieć na spłatę mieszkania bo eksmisja. Przyjmę każdy y datek. Bo na prywatną pożyczkę to raczej liczyć nie mogę. Pozdrawiam wszystkich Nr konta jeśli ktoś by chciał coś wysłać Mbank 40 1140 2004 0000 3102 7761 5534 W prywatnej wiadomości mogę w ... więcej »
Oferuję pożyczkę w wysokości od 5000 do 10 milionów euro - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz finansowania, aby realizować swoje regulowane projekty, potrzebujesz finansowania długów lub płacenia rachunków, które pozostały niezapłacone od czasu, gdy byłem tobą - osobą fizyczną lub handlową - a teraz potrzebujesz pieniędzy, aby zaspokoić Twoje potrzeby lub zrealizować projekt, postawione tutaj wymagania finansowe! a teraz będziecie obsłuż ... więcej »
Oferuję pożyczki osobom prywatnym - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pożyczek osobom fizycznym. Masz problemy finansowe, potrzebujesz pieniędzy, aby założyć małą firmę lub projekt. Masz długi do spłacenia rachunków. Patrząc na nowy samochód, kupując nowe mieszkanie, Finansując edukację swoich dzieci, Budowanie domu, ale masz trudności z uzyskaniem pożyczek z banków Niezależnie od charakteru twoich potrzeb, oferuję mo ... więcej »
18.02.2020 22:24
Z

POMOC

WITAM JESTEM SAMOTNA MATKA WYCHOWUJE SAMA SYNKA JESTEM BARDZO CIEZKIEJ SYTUACJI ZYCIOWEJ JEST MI CIEZKO MO ZE JEST KTOSC KTO MOZE MI POMOC JAK KOLWIEK CIUSZKI XYWNOSC COKOLWIEK BARDZO PROSZE TYLKO ESY BO MAM GLOSNIK POPSUTY I BEZ SEX OFERT BO NIE ODPISZE MOJ NR 505231588
Cała Polska
+48505231588
17.02.2020 12:22
Cena: 1 Zł.
O

Pomoc na operację

Pomoc na operację - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomoc na operację uległem wypadkowi i mam rękę nie pełnosprawne chciałbym odzyskać ruchomość ręki i żyć jak normalny człowiek teraz są techniki i medycyna poszła do przodu jest szansa na odzyskanie mojej ręki tylko koszt opiewa się na 120000 tysięcy niestać mnie na taki wydatek ponieważ jestem na ręcie i moje wynagrodzenia miesięczne z zusu są 1252 zł proszę ... więcej »
01.02.2020 21:17
Z

Może to kogoś zainteresuje!

Witam Nie chce być natarczywa i błagać o pomoc. Proszę tylko o wejście, przeczytanie i udostępnienie tego linku https://zrzutka.pl/t3sdrd ewentualnie wedle uznania wpłatę symbolicznej wpłaty. Dziękuję https://zrzutka.pl/t3sdrd
REKLAMA
REKLAMA
Ten list jest wołaniem o pomoc – z nadzieją, że uda mi się zabrać odpowiednią kwotę na leczenie.Zwracam się do Państwa z bardzo gorącą , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie. mam 52 lata, w lipcu 2019 roku wykryto u mnie raka jelita grubego żal, rozgoryczenie, wściekłośćDla mnie był to szok, wstrząs i niedowier ... więcej »
05.01.2020 17:20
Z

Dobre Serca

Witam Moja historia nie różni się od innych. Jestem samotną pracującą mamą wychowującą trzech synów. Opowiem trochę o swoim życiu , jedyne co w nim mi wyszło to moje dzieci. Urodziłam się w rodzinie pijącej. W wieku 18 lat byłam już osobą bezdomną tułającą się ale nie pijącą z resztą do dziś jestem wrogiem alkoholu. Ale żeby było zabawnie zawsze trafiałam na pijaków taki już mój los. Po 7 latach tułaczki otrzymałam mieszkanie z miasta to był najszczęśli ... więcej »
Telewizor jest w pełni sprawny,jest w bardzo dobrym stanie, ma też płaski kineskop, w zamian chce tylko paczkę chusteczek pampers fresh. Kilka zdjęć umieściłam tutaj jeśli jest ktoś zainteresowany: http://triabicia.com/vB0
Chnelles und zuverlässiges Kreditangebot innerhalb von 48 - Zdjęcia do ogłoszenia
Guter Abend Ich möchte Sie informieren, wenn Sie einen Kredit benötigen............ um die Sackgasse zu durchbrechen oder für Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse, Bitte kontaktieren Sie diese E-Mail: und senden Sie Ihre Anfrage innerhalb von 72 Stunden zu befriedigen. Ich gebe dieses Darlehen mit einer Verzinsung von 3%. . Diese Angebote reichen jedoch ... więcej »
17.10.2019 21:21
Cena: 33 Zł.
O

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz.

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywam się Silvia Liso -.Martynika i ja mieszkamy we Francji. Cierpię na poważną chorobę. Tym, który skazuje mnie na pewną śmierć, jest rak krtani i ja ma w sumie 300 000 euro. Chciałbym przekazać darowiznę na rzecz wiarygodnej i uczciwej osoby, aby mogła z niej skorzystać. Jestem właścicielem firmy zajmującej się importem czerwonej ropy naftowej we Fran ... więcej »
17.10.2019 21:20
Cena: 33 Zł.
O

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz

-.Chcę przekazać darowiznę komuś, komu ufasz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nazywam się Silvia Liso -.Martynika i ja mieszkamy we Francji. Cierpię na poważną chorobę Tym, który skazuje mnie na pewną śmierć, jest rak krtani i ja ma w sumie 300 000 euro. Chciałbym przekazać darowiznę na rzecz wiarygodnej i uczciwej osoby, aby mogła z niej skorzystać. Jestem właścicielem firmy zajmującej się importem czerwonej ropy naftowej we Franc ... więcej »
Jeżeli szukasz do swojego domu naturalnych świec zapachowych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy WooW. Jest to mała manufaktura produkująca ekologiczne świece zapachowe. Założona została w 2017 roku i zawsze miała przed sobą tylko jeden cel, produkcję w 100% zgodną z naturą. Wszystkie oferowane przez manufakturę WooW świece są ekologiczne i wykonywane są z wosku sojowego pozyskiwanego w sposób naturalny. Firma od początku swojego istnienia stawia na ja ... więcej »
09.09.2019 19:34
Cena: 100 Zł.
O

Oferuj szybkie i niezawodne pożyczki finansowe

Oferuj szybkie i niezawodne pożyczki finansowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Udzielam pożyczek wszystkim ludziom, którzy mogą spłacić, jeśli poczują potrzebę lub problem z pieniędzmi. Jestem gotów udzielić ci pożyczki. NB: Formalnie zakazuję oszustów i nie mówię poważnie. Wzajemna pomoc jest kluczem do najlepszych pozdrowienia w życiu contact@crediti-rapidi.com
08.09.2019 05:07
Cena: 5 000 Zł.
O

Dla wszystkich twoich

Dla wszystkich twoich - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla wszystkich twoich potrzeb e-mail kredytu : fernadealix@gmail.com Jestem osoba, która oferuje pożyczki na międzynarodowym poziomie. Mając kapitał, który będzie używany do udzielania krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek między osobami prywatnymi w zakresie od 1000 ? na temat 2.500.000 ? dla wszystkich poważnych ludzi, znajdujących się w rzecz ... więcej »
Oferty pożyczek od niektórych poważnych do zdolnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem szczególnym międzynarodowym systemem finansowym w banku, biorę twój adres e-mail, aby poinformować cię, że udzielam dotacji osobom o oprocentowaniu 2% Desprets przez pewien okres czasu od 2000 do 9 milionów euro Twoja płatność za chois.De rozpoczyna się pięć miesięcy po przekazaniu na twoje konto bankowe i odbywa się za pośrednictwem mensualité
Ogłoszenia 1 do 20 z 235
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)