Razem 263 921 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pokaż się z dobrej strony! Studio Multimedialne Wykona strony internetowe na indywidualne zamówienie. Moim celem jest zagwarantowanie jak najwyższego poziomu usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem stron www, kompletne wykonanie witryny z Twoimi informacjami, foto, logo, animacjami, filmem.

Dobrze wykonana witryna internetowa jest jednym z elementów stanowiących o sukcesie i popularności firmy. Efektywny wygląd, ergonomia, funkcjonalność i estetyka to cechy, którymi powinna wyróżniać się strona. Mój klient nie musi martwić się o miejsce na serwerze, czy rejestrację domeny, zapewnię fachowe doradztwo i odpowiednie rozwiązanie.

Oferuję kilka opcjonalnych wariantów do wyboru w zależności od Państwa potrzeb:

MINI - jedna strona, która zawiera logo firmy, adres zwykły i elektroniczny oraz tekst reklamowy. Logo i inne elementy graficzne ( zdjęcie, grafika ) dostarczone przez klienta albo zaprojektowane przez moje Studio Graficzne. Cena od 150 zł.

STANDARD - to oferta typowej strony internetowej zawierająca do 5-6 podstron - strona główna z prostym menu i podstronami. Witryna Internetowa zawierająca logo, elementy graficzne (dostarczone przez klienta albo zaprojektowane przez Studio Graficzne ), teksty. Cena około 350 zł.

MAXI - to oferta firmowej strony internetowej - zawierająca 10-12 podstron, rozbudowana witryna internetowa opracowana zgodnie z życzeniami klienta. Na tym etapie ściśle współpracuję z klientem, zarówno od strony graficznej (grafik) jak i programistycznej (informatyk).Na zamówienie dodatkowe mogą zostać wykonane zdjęcia reklamowe, lub produktowe, jak równiez film video w formacie zapewniającym prezentację na wykonanej stronie. Cena około 550 zł.

ORAZ

FILM REKLAMOWY - video prezentacja to oferta dotycząca wykonania i montażu reklamy video polecanego, wiodącego produktu, usługi, dla firm, jak również osób, wytwórców, artystów, grup muzycznych w formie teledysku do 5 min. przykuwającego uwagę potencjalnego klienta. Taką reklamę można wykorzystać na wiele różnych sposobów w zależności od celu, również na stronie internetowej, stronach społecznościowych, serwisach branżowych, serwisach video dailymotion, you tube, vimeo i inn.

FILM OKOLICZNOŚCIOWY - dla Par Młodych oczekujących wysokiej jakości realizacji i finalnego produktu jakim jest film ślubny w oprawie graficznej i muzycznej na płytach DVD lub Blue-Ray. Niepowtarzalna pamiątka na całe dalsze życie Nowożeńców.

Zapraszam Państwa do wyboru oferty i dalszego kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania i propozycje od firm, osób, muzyków, par młodych. Zapraszam do współpracy.

===========================================================================================

STUDIO MULTIMEDIA POLSKA

Roman Podleśny

e-mail studiomultimediapolska@wp.pl

Mój Tel. 721803253

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.04.2016 09:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462659
Rubryka ogłoszenia: Domeny, web, internet
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Tworzenie stron internetowych, filmów reklamowych, okoliczno - Zdjęcie nr 1Tworzenie stron internetowych, filmów reklamowych, okoliczno - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Studio Multimedia Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Domeny, web, internet Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Domeny, web, internet
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)