Razem 250 445 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nazywamy się Olga i Łukasz, bardzo nam miło, że tutaj trafiliście, chętnie Was poznamy i z wielką przyjemnością sfotografujemy Waszą uroczystość lub Was na sesji! :)

Jesteśmy parą fotografów, która zajmuje się fotografowaniem przede wszystkim najpiękniejszych chwil w życiu Naszych Klientów.

Najważniejszą częścią naszej działalności są śluby. Uwielbiamy uwieczniać cały wachlarz emocji towarzyszący Parze Młodej i ich Najbliższym w tym dniu.

Pod tym kierunkiem ukończyliśmy kursy fotograficzne u najlepszego fotografa ślubnego w Polsce oraz jednego z najlepszych na świecie, który w roku 2014 uzyskał tytuł Międzynarodowego Fotografa Roku (http://www.moment.com.pl). Dzięki temu możemy Wam zagwarantować profesjonalizm, dyskrecję przy pracy, ciepłą i miłą atmosferę oraz wysoką jakość materiału, który otrzymujecie od Nas.

Kreatywność i dbałość o szczegóły są podstawą naszej pracy. Do każdej sesji i reportażu podchodzimy indywidualnie. Staramy się być obserwatorami Waszej uroczystości i nie ingerować w zaistniałe sytuacje. Dwa różne, niezależne i uzupełniające się punkty widzenia pozwalają na ukazanie pełni piękna wszystkich towarzyszących Wam chwil, a otwartość i życzliwość umożliwiają wydobycie nieskrępowanych emocji. Wszystko staramy się razem z Wami zaplanować na spotkaniu przed ślubem. Dzięki niemu poznajemy Wasze oczekiwania, doradzamy i szczegółowo omawiamy plan działania.

Pomożemy Wam zrealizować każde, nawet najbardziej śmiałe i szalone pomysły. Działamy zawsze we dwójkę, dzięki temu żaden ważny moment nie zostanie pominięty. Stworzymy dla Was fotografie, które przez lata będą wzbudzały emocje i przypominały o wyjątkowych chwilach.

Mamy również doświadczenie w ślubach wielu wyznań (katolickich, prawosławnych, ewangelickich). Mieszkamy w okolicach Warszawy, lecz działamy na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz nas porwać jeszcze dalej, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. :)

Nie zamykamy się na inny rodzaj fotografii - lubimy wyzwania, więc jeśli tylko chcecie z Nami współpracować - zapraszamy do kontaktu! :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.01.2015 09:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384919
Rubryka ogłoszenia: Domeny, web, internet
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Duet profesjonalnych fotografów na Twój ślub - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Fotoclever
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48515429502
Telefon 2: +48519876288
Web: www.fotoclever.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Fotoclever
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Domeny, web, internet
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)